Ēterisko eļļu maisījumi Jūsu mājas atsvaidzināšanai!

  Ēterisko eļļu maisījumi Jūsu mājas atsvaidzināšanai!

  Pēdējā laikā īpaši aktuāls ir tīrs un svaigs gaiss. Ieteicama biežu telpu tīrīšanu, dezinfekciju un vēdināšana. Šeit var izmantot arī ēteriskās eļļas. Pievienojot difuzorā dažus pilienus ēteriskās eļļas, tās var ne tikai radīt patīkami smaržojošu atmosfēru, bet arī uzturēt telpā tīrības sajūtu. Mēs esam sagatavojuši dažus no mūsu pārbaudītajiem ēterisko eļļu maisījumiem, lai palīdzētu Jums mājās radīt tīrības sajūtu.

   

  Ēterisko eļļu maisījums "Tīrība!"

  5 pilieni citrona ēteriskās eļļas - rekomendējam lietot, kad telpā vēlaties panākt atspirdzinājuma un svaiguma sajūtu. Turklāt bagātīgais citrusaugļu aromāts var palīdzēt nodrošināt enerģiju un pacelt garastāvokli.

  3 pilieni piparmētru ēteriskās eļļas. Šī ēteriskā eļļa ir viena no visplašāk izmantotajām aromterapijā. Tiek uzskatīts, ka piparmētra var palīdzēt attīrīt gaisu un sniegt telpai svaiguma sajūtu.

  2 pilieni citronzāles ēteriskās eļļas. Šī svaigi smaržojošā ēteriskā eļļa piešķirs telpām patīkamu citrusaugļu aromātu. Turklāt citronzāles ēterisko eļļu plaši izmanto mājsaimniecībā kā priekšmetu un telpu tīrīšanas līdzekli.

Atsauksmes

Jauns komentārs

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Reģistrēties vai Ielogoties