Veco sapņu īstenošana - vienmēr zemas cenas, lieli daudzumi

  Ltd EKO PIRK tika izveidots ar mērķi, lai vienā interneta veikalā www.EkoPirk.lv būtu pieejams plašs dabīgu preču sortiments par labām cenām. Analizējot izejvielu cenas sapratām, ka pārdevēji strādā ar diezgan augstu uzcenojumu, mēs vēlējāmies pārsteigt tirgu ar labām cenām, atstājot sev mazāk kā citi. Diemžēl, uzsākot biznesu internetā ļoti ātri sapratām, ja daudzumi ir ļoti mazi, bet izdevumu ļoti daudz (noliktava, birojs, loģistika, darbinieki, reklāma, ārkārtīgi darbietilpīgi darbi interneta veikala administrēšanā). Tāpēc sapņi un sākotnējie mērķi tika nolikti malā.

  Pēc desmit gadiem interneta veikals, kas pārsaukts par www.AmritaPlanet.lv kļuva rentabls. Tika atklāta latviešu versija un šajā vasarā tika atklāta arī igauņu versija www.AmritaPlanet.ee

  Varam viegli ieelpot un ... īstenot savus sākotnējos mērķus - ekoloģiski produkti, kas pieejami visiem. Tāpēc mēs sākam secīgi pazemināt cenas un izmēģināt ilgi loloto ideju, ka cenu pazemināšana izraisīs apjomradītus ietaupījumus un pārdošanu pieaugums segs izmaksas.
  Jauns mērķis - lai cenu līmenis būtu zemāks nekā lielākajos eiropas interneta veikalos.

  Sašaurinot sortimentu, koncentrējamies uz mūsu pašu ražotiem AMRITA produktiem, jo tikai tas ļaus izvairīties no nevajadzīgiem starpniekiem un kļūt konkurentspējīgiem.

  Ceram, ka mūsu centieni iepriecinās jūs, un jūs iepirksieties mūsu interneta veikalā un pastāstīsiet par mums saviem draugiem.

   

Atsauksmes

Modesta Žukauskienė

Perku ir labai viskuo džiaugiuosi!

2019-10-30 18:03:11
Rita Narbutienė

Neseniai atrasta parduotuvė,bet jau spėjome pamėgti.Sėkmės Jums.

2019-10-30 14:50:11
Rasa Glizickienė

aciu uz tikrai geras kainas jusu puslapyje.

2019-10-17 11:34:02
Jauns komentārs

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Reģistrēties vai Ielogoties