Magnija pārslas BETTER YOU, 1 kg, 1 gab.

18,55 € ar PVN18,55 € / 1 kg

Magnija pārslas - lielisks veids, kā nodrošināt ķermeni ar magniju. Tikai ārīgai lietošanai: pēdu vannai vai visa ķermeņa vannai.

Produkts nav pieejams

Kods:VM168

Magnija pārslas palīdz nodrošināt ķermeni ar magniju. Magnijam ir būtiska loma veselīgu zobu, kaulu un muskuļu uzturēšanā; tas nepieciešams olbaltumvielu sintēzei, veselai nervu sistēmai un enerģētiskajai vielmaiņai. Magnijs var palīdzēt mazināt nogurumu._x000D_
Produkts izgatavots no tīrākās magnija formas, kas veicina tā ātru uzsūkšanos ķermenī. Magnija pārslas izmanto pēdu vannām vai visa ķermeņa vannām. Abas šīs procedūras palīdz ķermenim absorbēt lielu magnija daudzumu. 

Uzglabāšana:
Ja produkts tiek uzglabāts neatvērts, tas absorbēs mitrumu. Glabāt sausā vietā un cieši aizvērt pēc katras lietošanas reizes.

Ražotājs: Better You
Izcelsmes valsts: Lielbritānija

Sastāvdaļas: magnija hlorīda heksahidrāta pārslas. Magnija hlorīda koncentrācija: 47%.

Pēdu vannai: 150 g magnija hlorīda pārslu uz 5 litriem ūdens (pietiekams daudzums pēdu nosegšanai). Atslābinieties un mērcējiet pēdas 20 minūtes.

Visa ķermeņa vannai: pievienojiet 250 g magnija hlorīda vannas ūdenim. Iekāpiet vannā un guliet apmēram 20 minūtes. Magnija hlorīda daudzumu var palielināt atbilstoši nepieciešamībai. Veiciet šādas vannas procedūras 2-3 reizes nedēļā. Magnija vanna padarīs jūsu ādu maigu un gludu. 

Līdzīgas preces