Damaskas rožu ēteriskā eļļa AMRITA, 1 ml

44,65 € ar PVN4 465,00 € / 1 l

Burvīga - ar spēcīgu ziedu aromātu, šī ēteriskā eļļa ir neaizstājama visu veidu ādai, lai cīnītos pret novecošanu. Tonizē nervu sistēmu, līdzsvaro emocijas. Apburoša, damaskas rožu ēteriskā eļļa ir pazīstama arī ar savu afrodiziacas efektu.

Kods:AK-EA-051-1

Derīgs līdz:2023-10-31

Brīnišķīga aromāta, reta un vērtīga, Damaskas rožu ēteriskā eļļa ir neaizstājama parfimērijā un kosmētikā. Īpaši novērtēta aromterapijā. Vairāk nekā 4 tonnas rožu ziedu tiek izmantotas, lai izgatavotu vienu kilogramu šīs dārgās ēteriskās eļļas. Ražota Kazanlak līdzenumos Bulgārijā maija-jūnija mēnešos, kad visas valsts gaiss ir piepildīts ar ziedošu rožu aromātu. Ražas novākšana tradicionāli sākas ar svētkiem, dziesmām un dejām, kur gan vietējie, gan tūristi labprāt piedalās. Rožu ziedlapiņas tiek svaigi destilētas, dodot tām vienu no visu rožu ēterisko eļļu labākajām aromātiskajām īpašībām.

Ēteriskā eļļa ar atjaunojošām un līdzsvarojošām īpašībām, stipru un apreibinošu aromātu Aromātisko īpašību dēļ, parfimērijā damaska roze ir pazīstama kā "ziedu karaliene" un tiek izmantota dargajās smaržās kā vidējā nots. Kosmētikā, lai gan to var izmantot visiem ādas tipiem, tās tonizējošā un atjaunojošā iedarbība ir ļoti piemērota nobriedušas ādas un apsārtušas ādas kopšanai. Mīlestības simbols, šī ēteriskā eļļa tiek novērtēta arī par tās stimulējošajām īpašībām kā afrodiziakam, tādējādi palīdzot līdzsvarot psihoemocionālo stāvokli. Var būt noderīga, kad ir vājums un nervu spriedze, kā arī cilvēkiem ar miega traucējumiem. Šī ēteriskā eļļa, neskatoties uz augsto cenu, ir neaizstājama, taupīga izmantošana.

Produkts ir jutīgs pret UV stariem (aktīvā viela un smarža laika gaitā var iztvaikot). Ir būtiski saglabāt ēterisko eļļu tumšā stikla vai alumīnija pudelē, kas cieši noslēgta, 5 ° C līdz 40 ° C temperatūrā.

Piesardzības pasākumi:

  • Nelietot pirmajos trīs grūtniecības mēnešos un bērniem līdz 6 gadu vecumam (izņemot gadījumus, kad to iesaka ārsti);
  • Liels eļļas daudzums var izraisīt kairinājumu, tāpēc izgatavojot ādas kopšanas līdzekļus, vienmēr izšķīdiniet augu eļļā.
  • Sargāt no bērniem.
  • Izvairieties no kontakta ar acīm.
  • Satur dabīgus savienojumus (lemonemu un linalolu), kas var izraisīt alerģiju cilvēkiem, kas ir jutīgi vai alerģiski pret šīm sastāvdaļām, kad ēteriskā eļļa tiek izmantota kā kosmētikas sastāvdaļa (saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvas 7. grozījumu (2003/15 / EK) dalībvalstu tiesību akti, kas saistīti ar kosmētikas līdzekļiem);
  • Pirms lietošanas no sākuma izmēģiniet uz maza ādas laukuma (elkoņa locījuma vietā) un novērojiet ne mazāk kā 48 stundas;

UZMANĪBU

Īpašības, indikācijas, lietošanas metodes ir paredzētas informatīviem nolūkiem, un tās nedrīkst traktēt par medicīnas līdzekļiem. Jebkuru izmantošanu medicīniskiem nolūkiem vai dēļ alerģijas jāgriežas pie ārsta.

Līdzīgas preces

Uzrakstīt recenziju

Damaskas rožu ēteriskā eļļa AMRITA, 1 ml

Damaskas rožu ēteriskā eļļa AMRITA, 1 ml

Burvīga - ar spēcīgu ziedu aromātu, šī ēteriskā eļļa ir neaizstājama visu veidu ādai, lai cīnītos pret novecošanu. Tonizē nervu sistēmu, līdzsvaro emocijas. Apburoša, damaskas rožu ēteriskā eļļa ir pazīstama arī ar savu afrodiziacas efektu.